Firma AKOM powstała w 1993 roku. Z wrocławską firmą InsERT współpracujemy od początku działalności. Posiadamy wykwalifikowanych serwisantów i doświadczenie w obsłudze firm sektora MSP. Zapewniamy wdrożenie, serwis, a także szkolenia z zakresu oprogramowania InsERT.

Wiedzę naszych serwisantów w symboliczny sposób prezentują przyznane certyfikaty.

Zajmujemy się dostosowywaniem programów do potrzeb klientów poprzez tworzenie dodatkowej funkcjonalności, rozbudowanych zestawień i wydruków.

Wieloletnia współpraca zaowocowała nadaniem naszej firmie (w 2005 roku) prestiżowego tytułu Autoryzowanego Partnera InsERT. API to firma reprezentująca InsERT w poszczególnych regionach kraju. Sprawuje opiekę nad regionalną siecią Partnerów, zajmuje się także sprzedażą i wdrożeniami oprogramowania Insertu. API jest odpowiedzialny za nawiązywanie kontaktów i wsparcie firm zainteresowanych współpracą w zakresie dystrybucji programów Insertu.

Prowadzimy sprzedaż i opiekę eksploatacyjną urządzeń fiskalnych renomowanych polskich producentów.

W 2007 roku uruchomiliśmy pracownię komputerową, w której przeprowadzamy szkolenia dla klientów.

Rok 2008 przyniósł dwa bardzo ważne wydarzenia w działalności naszej firmy. Pierwszym z nich było włączenie naszej firmy do grupy Autoryzowanych Centrów Szkoleniowych Partnerów InsERT – starannie wybranych ośrodków szkoleniowych, których zadaniem jest prowadzenie kursów skierowanych dla dystrybutorów oprogramowania firmy InsERT.

Drugim z wydarzeń, było uzyskanie przez naszą firmę – jako jedną z pierwszych w Polsce – statusu Certyfikowanego Partnera Navireo, zintegrowanego systemu oferowanego przez firmę InsERT.

W 2013 roku – również jako jedna z pierwszych firm w Polsce – uzyskaliśmy uprawnienia Dyplomowanych Serwisantów InsERT nexo.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Dane do faktury:

Firma AKOM Aleksander Tarkowski
ul. Św. Barbary 63
42-226 Częstochowa
NIP: 573-000-95-65