Promocja Zostań PRO! przedłużona na marzec

Ciesząca się dużą popularnością promocja „Zostań PRO!” została przedłużona do 31.03.2024 r. Użytkownicy programów z linii InsERT GT mogą przejść na pakiet InsERT nexo PRO aż 80% taniej, dodatkowo otrzymując bezpłatnie szkolenie multimedialne z zakupionego programu oraz – w przypadku upgrade’a Subiekta GT do Subiekta nexo PRO – także roczną licencję „POS – Interfejs dotykowy”.

Nowi klienci mogą zakupić programy pakietu InsERT nexo PRO aż do 70% taniej.

Promocją objęte są także rozszerzenia na kolejne stanowiska/pracowników/podmioty do programów InsERT nexo PRO – zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników pakietu.

Zasady promocji dla nowych klientów >>>

Zasady promocji dla użytkowników InsERT GT >>>

Zamówienia >>>

Zostań PRO! także w lutym!

InsERT przedłużył obie trwające promocje „Zostań PRO!” do końca lutego 2024 r. Oznacza to, że użytkownicy programów z linii InsERT GT wciąż mogą przejść na pakiet InsERT nexo PRO aż 80% taniej. Dodatkowo otrzymają oni szkolenie multimedialne z zakupionego programu. Nowi klienci mogą kupić programy pakietu InsERT nexo PRO od 50 do nawet 70% taniej.

Również w tym miesiącu, promocją objęte są rozszerzenia na kolejne stanowiska/pracowników/podmioty do programów InsERT nexo PRO – zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników pakietu.

Zasady promocji dla nowych klientów >>>

Zasady promocji dla użytkowników InsERT GT >>>

Zamówienia >>>

Zostań PRO! w Nowym Roku

Początek 2024 roku przynosi kolejną odsłonę promocji Zostań PRO! Użytkownicy programów pakietu InsERT GT mogą przejść na InsERT nexo PRO aż 80% taniej, a dodatkowo otrzymają w prezencie szkolenie multimedialne. Firmy oraz biura rachunkowe, które nie korzystały dotąd z programów InsERT, mogą zakupić InsERT nexo PRO od 50 do nawet 70% taniej. Ponadto, promocją objęte są także rozszerzenia na kolejne stanowiska/pracowników/podmioty do programów InsERT nexo PRO – zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników pakietu.

Zasady promocji dla nowych klientów >>>

Zasady promocji dla użytkowników InsERT GT >>>

Zamówienia >>>

Zostań PRO! także w grudniu

W grudniu 2023 obowiązują aż dwie promocje na programy z linii InsERT nexo PRO: dla nowych oraz obecnych klientów. W ramach promocji programy są tańsze od 50% aż do 80%.

Dodatkowo klienci, którzy przechodzą na nexo PRO z innych programów InsERT otrzymają bezpłatnie m.in. szkolenia multimedialne.

Promocją objęte są także rozszerzenia o kolejne stanowiska i ilości podmiotów obsługiwane przez biuro rachunkowe.

Warunki promocji dla nowych firm >>>

Warunki promocji dla użytkowników programów InsERT >>>

Zamówienia >>>

Promocja na Sfery do InsERT GT

W dniach od 1 do 31 grudnia 2023 r. trwa promocja na licencje z rodziny Sfera do InsERT GT – na pierwsze i kolejne stanowiska. Przykładowe ceny:

  • Sfera do Subiekta GT: 567 zł netto
  • Sfera dla Subiekta GT – rozszerzenie o kolejne stanowisko: 357 zł netto
  • Sfera dla Gratyfikanta GT: 1047 zł netto

Pełna lista licencji objętych promocją >>>

Złóż zamówienie >>>

Sfera to rozwiązanie skierowane do użytkowników, którzy poszukują możliwości rozbudowy funkcjonalności programów z linii InsERT GT. Jest to tzw. API umożliwiające pisanie własnych aplikacji wykorzystujących wewnętrzne algorytmy programów. Za pomocą Sfery możliwe jest także zintegrowanie programów pakietu InsERT GT z innymi posiadanymi aplikacjami.

Abonament na Twój program wygasł dawno temu?

Wyjątkowa promocja dla klientów, których abonament na program wygasł więcej niż 30 dni temu. Tylko w listopadzie 2023 r. możliwe jest wykupienie takiego abonamentu w niżej, specjalnej cenie!

W celu uzyskania szczegółów, prosimy o kontakt.