[API]
[Navireo]
[Posnet]
[Eset]
[Partnerzy]
[TeamViewer]
Oprogramowanie dla firm InsERT





Koniec wsparcia dla systemów Windows XP/Vista/2003!

Od 31 marca 2017 firma InsERT zaprzestała wspiercia dla starszych systemów operacyjnych: Windows XP, Windows Vista oraz Windows 2003 Server dla wszystkich swoich produktów, w szczególności dla:

Oznacza to, że nowe wersje programów nie będą testowane na w/w systemach operacyjnych, a także że niektóre funkcjonalności nie będą na nich działać. Dotyczy to przede wszystkim operacji online, m.in.:

Jednocześnie przypominamy o komunikacie Ministerstwa Finansów, w którym informuje ono, że od 1 lipca 2017 nie będzie możliwości przesyłania deklaracji elektronicznie z systemów XP, Vista oraz 2003 Server.


Programy InsERT gotowe na JPK!

W czerwcu 2016 roku ukazały się aktualizacje systemów InsERT nexo (11.0.0), InsERT GT (1.44) oraz Navireo (1.27), które dostosowują programy do nowelizacji ustawy Ordynacja Podatkowa w zakresie:

Jednolity Plik Kontrolny (JPK) to elektroniczna postać ksiąg podatkowych i dowodów księgowych, które w ujednolicony sposób będą przekazywane organom podatkowym.
Więcej informacji.


Archiwalne

Informacje dotyczące zmiany stawek VAT od stycznia 2011r.


by AKOM
© 2010 - 2022



Informacja o plikach cookie
Ta strona używa plików cookie. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień. Zamknij Czytaj więcej »