[API]
[Navireo]
[Posnet]
[Eset]
[Partnerzy]
[TeamViewer]
Kasy fiskalne - przenośne
Kasa fiskalna Mobile HS EJ

Prawdopodobnie najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Jest to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

Cechy:Kasa fiskalna Ergo

Kasa cechuje się wysoką wytrzymałością oraz bogatą funkcjonalnością - a wszystko to zamknięte w niewielkiej obudowie. Urządzenie współpracuje z szeroką gamą urządzeń. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G).

Cechy:


Kasa fiskalna K10

Pierwsza w Polsce kasa fiskalna z ekranem dotykowym. Urządzenie cechuje ciekawe wzornictwo, niezawodność oraz odporność na trudne warunki eksploatacji.
Kasa dedykowana jest zarówno do pracy stacjonarnej, jak i w terenie - w usługach i małych punktach handlowych.

Cechy:


Zobacz wideo-testy urządzenia:


by AKOM
© 2010 - 2021Informacja o plikach cookie
Ta strona używa plików cookie. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień. Zamknij Czytaj więcej »