[API]
[Navireo]
[Posnet]
[Eset]
[Partnerzy]
[TeamViewer]
Kasy fiskalne ONLINE
Kasa fiskalna Mobile ONLINE

Najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Idealnie sprawdza się dla lekarzy, prawników, małej gastronomii. Wersja ONLINE posiada wbudowane interfejsy komunikacyjne: WiFi lub modem GPRS.

Cechy:Kasa fiskalna Ergo ONLINE

Kasa cechuje się wysoką wytrzymałością oraz bogatą funkcjonalnością - a wszystko to zamknięte w niewielkiej obudowie. Urządzenie współpracuje z szeroką gamą urządzeń. Świetnie sprawdzi się w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a dzięki funkcji kaso-wagi - nawet w małych sklepach.

Cechy:Kasa fiskalna Bingo MAX ONLINE

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Bingo Max to nowa odsłona popularnej rodziny kas Dzięki możliwości rozbudowy sprawdzi się w małych i średnich placówkach handlowych.

Cechy:Kasa fiskalna Bingo ONLINE

Bazujące na Bingo XL urządzenie sprawdzi się w małych punktach handlowych i usługowych.

Cechy:
Kasa fiskalna Revo ONLINE

Revo ONLINE to urządzenie łączące w sobie nowoczesny design, ergonomię pracy oraz wyjątkową wytrzymałość. Urządzenie świetnie sprawdzi się w tych punktach, gdzie ilość miejsca przeznaczona na kasę fiskalną i wagę jest ograniczona. Mnogość dostępnych konfiguracji, pozwala na dostosowanie kasy do potrzeb użytkownika.

Cechy:Systemowa kasa fiskalna Neo ONLINE

Urządzenie jest przeznaczone do pracy w średnich i dużych sklepach. Doskonale nadaje się do punktów o bardzo dużym natężeniu ruchu, gdzie niezbędna jest szybka obsługa klienta. Charakteryzuje się bardzo wytrzymałą budową, szybki i niezawodnym mechanizmem drukujący oraz dużą, programowalną klawiaturą.

Cechy:

Kasa fiskalna Fawag Lite ONLINE

Mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, a poprzez złącze USB - skaner kodów kreskowych lub komputer.

Cechy:

Kasa fiskalna K10 ONLINE

Kasa fiskalna z ekranem dotykowym. Urządzenie cechuje ciekawe wzornictwo, niezawodność oraz odporność na trudne warunki eksploatacji. Kasa dedykowana jest zarówno do pracy stacjonarnej, jak i w terenie: w warsztatach samochodowych, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także dla lekarzy i prawników.

Cechy:Kasa fiskalna Mini LT ONLINE

ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i niewielkich placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie zapewniają uniwersalność zastosowania kasy, która może pracować jako kasa stacjonarna i/lub przenośna.

Cechy:Kasa fiskalna Jota ONLINE

ELZAB Jota to nowoczesna kasa fiskalna charakteryzująca się oryginalną stylistyką oraz łatwością obsługi. Kasa dedykowana dla mniejszych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni oraz małej gastronomii.

Cechy:


by AKOM
© 2010 - 2022Informacja o plikach cookie
Ta strona używa plików cookie. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień. Zamknij Czytaj więcej »