[API]
[Navireo]
[Posnet]
[Eset]
[Partnerzy]
[TeamViewer]
Drukarki fiskalne
Drukarka fiskalna Thermal HD

Najbardziej zaawansowana technicznie drukarka fiskalna w ofercie POSNET. Urządzenie przeznaczone jest do punktów handlowym o bardzo dużym natężeniu ruchu.
Drukarka umożliwia drukowanie grafiki i kodów 2D na paragonach i fakturach. Wyposażona jest w ceramiczny obcinacz papieru charakteryzujący się dużą trwałością. Drukarka standardowo wyposażona jest w interfejs LAN, co czyni z niej unikalne urządzenie na rynku.

Cechy:
Drukarka fiskalna Thermal XL

To najnowsza odsłona drukarek ze znanej i docenianej przez klientów linii Thermal. Urządzenie łączy w sobie sprawdzone rozwiązania z nowoczesną stylistyką i funkcjonalnością. Umożliwia drukowanie kodów 2D oraz grafiki na paragonach i fakturach.

Cechy:
Drukarka fiskalna Thermal XL2

Odświeżona wersja modelu Thermal XL. Na tle pierwowzoru wyróżnia się przede wszystkim czteroliniowym wyświetlaczem klienta/operatora oraz dostępnością dwóch wariantów mechanizmu drukującego 2'' (57 mm) oraz 3'' (80 mm).

Cechy:


Drukarka fiskalna Trio

Urządzenie jest wynikiem połączenia sprawdzonych rozwiązań, bogatej funkcjonalności oraz unikatowego wzornictwa. Innowacyjna konstrukcja drukarki umożliwia zamontowanie uchwytu na tablet. Dzięki temu możliwe jest stworzenie kompaktowego systemu POS. Umożliwia drukowanie kodów 2D oraz grafiki na paragonach i fakturach.

Cechy:

Drukarka fiskalna Thermal FV

Jest to chyba najpopularniejsza drukarka fiskalna w Polsce. Model ten wyróżnia się ciekawą stylistyką i doskonałymi parametrami użytkowymi. Duży komfort pracy zapewniają ciche i niezawodne termiczne mechanizmy drukujące, o wysokiej jakości i szybkości wydruku. Drukarka ta znajduje zastosowanie w placówkach o dużym natężeniu ruchu. Sprzedaż on-line oparta jest o współpracę z jednostkami POS lub PC. Posnet THERMAL 5V to udoskonalony standard branży fiskalnej, skonstruowany z myślą o wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

Cechy:

Drukarka fiskalna Mera

ELZAB Mera to pierwsza drukarka ELZABu dedykowana dla supermarketów i miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów i dłuższych niż standardowe rolek papieru. Graficzny, podświetlany wyświetlacz LCD gwarantuje doskonałą czytelność w każdych warunkach oświetlenia.

Cechy:
Drukarka fiskalna Zeta

Niewielka, zwarta obudowa czyni z Zety drukarkę przeznaczoną do tych punktów, gdzie liczy się oszczędność miejsca.

Cechy:


by AKOM
© 2010 - 2021Informacja o plikach cookie
Ta strona używa plików cookie. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień. Zamknij Czytaj więcej »